+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V letošním roce oslaví naše tři klientky významné jubileum 100 let. Pro tuto slavnostní příležitost jsme pro ně uspořádali společnou oslavu, které se zúčastnil  hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Jan Grolich a ostatní zástupci JMK.

K přání se připojili též zaměstnanci domova v čele s panem ředitelem MVDr. Petrem Nováčkem a nechyběl ani starosta obce Sokolnice Mgr. Libor Beránek. Oslavenkyně byly velmi potěšeny z krásných nejen květinových darů. Oslava se samozřejmě neobešla i bez slavnostního přípitku a rozkrojení dortů. Oslava poté pokračovala v kruhu zaměstnanců a ostatních klientů do odpoledních hodin.

„Milé dámy,

ještě jednou Vám přejeme pevné zdraví a mnoho dalších šťastných dnů.“

 

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních