+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V letošním roce oslaví naše tři klientky významné jubileum 100 let. Pro tuto slavnostní příležitost jsme pro ně uspořádali společnou oslavu, které se zúčastnil  hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Jan Grolich a ostatní zástupci JMK.

K přání se připojili též zaměstnanci domova v čele s panem ředitelem MVDr. Petrem Nováčkem a nechyběl ani starosta obce Sokolnice Mgr. Libor Beránek. Oslavenkyně byly velmi potěšeny z krásných nejen květinových darů. Oslava se samozřejmě neobešla i bez slavnostního přípitku a rozkrojení dortů. Oslava poté pokračovala v kruhu zaměstnanců a ostatních klientů do odpoledních hodin.

„Milé dámy,

ještě jednou Vám přejeme pevné zdraví a mnoho dalších šťastných dnů.“

 

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.