+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

RODINY

Možnosti zapojení rodiny

Rodinní příslušníci uživatelů se mohou zapojit do aktivit pořádaných naším domovem, tím že mohou, doprovodit svého příbuzného na místo konání akce a účastnit se jí společně s ním.

Neodmítáme také možné nápady na možnosti využití volného času našich uživatelů.
Každoročně pořádáme předvánoční setkání rodinných příslušníků s našimi uživateli a s personálem domova, na které se můžete podívat zde

Vítáni jsou rovněž rodinní příslušníci, kteří mají zájem zapojit se do aktivizačních aktivit, které pořádáme pro naše klienty – předčítání, doprovod do parku, atd.

Další z možností zapojení rodinných příslušníků je finanční příspěvek domovu na pořádání kulturních a společenských akci pro naše klienty.

 

 

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.