+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Dne 28.2.2023 byly slavnostně otevřeny nové pavilony v areálu Domova pro seniory v Sokolnicích.

Tyto pavilony budou sloužit uživatelům služby se zvláštním režimem v počtu 48 lůžek, z čehož 20 lůžek je pro humanizační proces stávajících vícelůžkových ložnic a 28 lůžek bude sloužit novým klientům. Nad slavnostním otevřením převzal záštitu a zúčastnil se ho hejtman JMK Jan Grolich, paní radní pro sociální oblast Jana Leitnerová, pan radní pro investiční oblast Vladimír Šmerda a další významní hosté jako starostové okolních obcí, ředitelé příspěvkových organizací JMK, zástupci médií a představitelé firem podílejících se na výstavě a zařízení nových domů.

Nové pavilony budou lidem sloužit od 2.5.2023.

 

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.