+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Dne 08.03.2023 přijel naše klientky a klienty pobavit kouzelník a nebyl to ledajaký kouzelník. Pan Katonas nám prozradil, že toto poctivé řemeslo se u nich v rodině dědí již po několik generací.
Cele představení se odehrávalo v jídelně, kde byla rozprostřena černá zástěna, a i sám pan kouzelník byl celý v tmavém. Přijel i se svojí kouzelnickou asistentkou (se svojí manželkou). Předváděl nám kouzla s různými pomůckami (se šátky, s kovovými kruhy, s kartami, …). Do aktivit se zapojili osobně nejen klienti, alei  sociální pracovnice. Všichni si celé představení moc užívali. K závěru vystoupení nás pan kouzelník překvapil i další svojí dovedností… břichomluvectvím.

Ivana Dvořáková, DiS. – sociální pracovnice

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.