+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Dne 25.4.a 26.4.2023 se konala každoroční akce Jarní údržba zámecké zahrady. Ke spolupráci jsme si přizvali žáky ze ZŠ Šlapanice a ZŠ Sokolnice.

Letošní akce byla trošičku jiná, jelikož se nejednalo pouze o hrabání listí a sbírání větví. Děti musely tentokrát do práce vložit i spoustu fyzické síly. Měly velký úkol, z pozemku kolem nové výstavby vysbírat co nejvíce kamení, aby zde do příštího roku mohla vyrůst nádherná zahrada.

Děti obou dvou škol byly velmi šikovné a bylo vidět, že je práce i pobyt na čerstvém vzduchu těší. Do práce se s velkou ochotou zapojili i učitelé, kterým za to také moc děkuji.

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních