+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Letošní září nám přineslo krásné babí léto a proto jsme s velkou chutí podnikaly vycházky do našeho krásného parku. Také jsme uspořádaly v zahradě velkou akci pro celé rodiny „Byla vojna byla“, která vytáhla i naše klientky se svými vnoučaty. Jako vždy první středu v měsíci jsme se duchovně posílily a prožily jsme mši svatou v zámecké kapli. Navštívila nás i naše oblíbená zvířátka pes Tim a králíček Honzík. Klientky si všimly, jak moc králíček za prázdniny povyrostl. 😊. I když v září probíhají na plné obrátky práce ve vinohradu, i přes to nám naše oblíbená zpěvačka Mirka Mifková věnovala svůj drahocenný čas a přišla si s námi zazpívat. A jak už se stalo přes léto našim dobrým zvykem, zašly jsme si i v září do Panského pivovaru na něco dobrého. Prostě jsme prožily příjemné „babí září“. Už se těšíme, co nám říjen nadělí…

Ivana Dvořáková, DiS
aktivizační pracovnice

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.