+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Teplé září slibovalo venku spoustu srandy. Nám se ven ale moc chodit nechtělo. A tak jsme čas trávený na zámečku a na stodole využili jinak. V prvé řadě jsme na stodole s děvčaty vrhly na pečení šneků z listové těsta. Dostaly jsme totiž chuť na něco slaného. 3neky jsme pojaly velmi jednoduše. A to z toho důvodu, abychom s děvčaty mohly hned tuto dobrůtku konzumovat. Takže jsme na rozválené těsto potřely kečupem, naskládaly na něho šunku sýr a šup do trouby. Tuto dobrotu rozhodně zopakujeme. Na zámku jsme se s děvčaty upekly jablečný závin. Taktéž to byla rychlovka. I když při strouhání jablíček jsme párkrát zaklely.

Foto: klientky při aktivizaci

Ani mužské osazenstvo na našem oddělení nelenivělo. Muži kvízovali, luštili křížovky, cvičili…..Všem přejeme krásný podzimní čas.

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělení

 

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.