+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc září nás potěšil krásnými ještě letními teplotami. Slunce svítilo o sto šest a vůbec nepršelo. Houby nerostly a my jsme si užívali posledních krásných dní. Tento měsíc je taky poslední předvolební a tak nás navštívili JUDr. Michal Hašek, Mgr. Marek Šlapal a jako poslední přijel poslanec Ing. arch. Jaroslav Klaška. Klienti si vyslechly volební programy jejich stran a v debatě padly i dost zásadní otázky, na které dostali odpovědi. 11. září se na nádvoří uskutečnily Dožínky. Bylo krásné počasí a klienti si to užívali. Bylo připraveno krátké pásmo místních dětí a pak se střídaly kapely z okolí. Občerstvení bylo skvělé a burčáku bylo taky dost. I když počasí tomu neodpovídalo, vyzdobili jsme si oddělení do podzimního hábitu. Opět nás navštívil p. Choura a klientky byly spokojené, vždy jim nějak zalichotí a ony jsou pak po zbytek dne dobře naladěny. To je za měsíc září vše a uvidíme, co nám přinese říjen.

2c

Kolektiv II.C oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních