+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Prázdniny se s námi definitivně rozloučily a ke slovu se znovu přihlásil běžný pracovní rok. Září nám nadělilo nádherné babí léto, které nám dodalo spoustu sluníčka a tím i pozitivní nálady. Na začátku září se konaly na zámeckém nádvoří Dožínky. Počasí nám přálo a tak jsme si s velkou chutí užívaly vystoupení všech krojovaných. K tomu jsme si ochutnávaly různé druhy buchet a koláčků, což dodalo celému odpoledni velmi sváteční atmosféru. Také jsme se více začaly věnovat společným činnostem na oddělení. Uspořádaly jsme si několikrát trénink paměti a ještě nás přišel potěšit pan Choura. I nadále jsme pokračovaly ve čtení Káji Maříka. Začaly jsme již se sedmým dílem, ve kterém se Kája sám stává rodičem. Jsme zvědavé, jak se příběh bude odehrávat dál. Už se společně těšíme, co nám říjen nadělí.
1b

Ivana Dvořáková, Dis.
I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.