+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Prázdniny se s námi definitivně rozloučily a ke slovu se znovu přihlásil běžný pracovní rok. Září nám nadělilo nádherné babí léto, které nám dodalo spoustu sluníčka a tím i pozitivní nálady. Na začátku září se konaly na zámeckém nádvoří Dožínky. Počasí nám přálo a tak jsme si s velkou chutí užívaly vystoupení všech krojovaných. K tomu jsme si ochutnávaly různé druhy buchet a koláčků, což dodalo celému odpoledni velmi sváteční atmosféru. Také jsme se více začaly věnovat společným činnostem na oddělení. Uspořádaly jsme si několikrát trénink paměti a ještě nás přišel potěšit pan Choura. I nadále jsme pokračovaly ve čtení Káji Maříka. Začaly jsme již se sedmým dílem, ve kterém se Kája sám stává rodičem. Jsme zvědavé, jak se příběh bude odehrávat dál. Už se společně těšíme, co nám říjen nadělí.
1b

Ivana Dvořáková, Dis.
I.B oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních