+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V únoru jsme se zúčastnili dvou hudebních programů, které nás velmi potěšily. Do našeho zařízení přijela mladá zpěvačka paní Sára Nová, která si pro nás připravila dvanáct písní, které sama složila. Text písní byl zamyšlením nad životem a tím, co nás přesahuje. Vše bylo umocněno jejím velice krásným hlasem a hrou na kytaru. Její vystoupení bylo velice hezké, a moc jsme si to užili.

Také jsme dostali pozvánku od spřáteleného Domova u Františka, abychom přijeli na vystoupení otnických Bloňďáků. Jejich zpěv nás velmi rozproudil a výborně naladil. Ti prostě nikdy nezklamou☺.I v únoru nás navštívila zvířátka, která nám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Jelikož se nám zdá už zima dlouhá, tak jsme se daly s klientkami na tvoření jarní dekorace na nástěnky. Už aby přišlo jaro☺.

Ivana Dvořáková, DiS.
I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.