+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Sice byl únor krátký, ale za to akční. Za prvé vařili jsme o sto šest. Jeden den jsme oddělení provoněly bramboráky. Této voňavé, a hlavně velmi chutné akce se zúčastnilo spoustu našich klientů. Což ale vedlo k malému faux pas, a to k nedostatku bramboráků. To ale vůbec Ohlédnutí za únorem Oznámení 6 nevadí, jsme poučeni a příště je budeme dělat ze 3 kg brambor a ne z1,5 kg. Vaření nás tak navnadilo, že jsme týden na to na pokoji č. 1 rozjeli lívancovou party. Kromě vaření jsme samozřejmě pracovali na stálém tvoření buněk našeho mozku. Takže tréninky paměti rébusy všeho druhu nás pěkně potrápili. Nebáli jsme se vytáhnout ani balon, hopsakoule, tenisové míčky, abychom zjistili, že stále máme svaly a že se je rozhodně nebojíme použít. Zavzpomínali jsme i na „Vítězný únor“. Vzpomínání to bylo pro některé klienty velmi smutné. Pro mě to bylo ovšem velmi přínosné povídání. Už se těšíme, co nám přinese březen. Mějte se fajn ☺

Naděžda Krošláková, Dis.-I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.