+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V měsíci únoru opět mrzlo, ale už to nebylo tak silné jak v lednu. Koncem měsíce se rozpustil sníh a na nádvoří, před pokojem paní Gajdošové a paní Čundové vykoukly první sněženky. Jaro se konečně blíží. Oddělení jsme si vyzdobily obrázky s plesovou tématikou a vyrobily jsme si kytky. Ty jsme si zavěsily na světelnou síť v jídelně. Čtením Káji Maříka prožíváme jeho dobrodružství spolu se Zdeňou a Lávíčkem. Hodně se u toho nasmějeme. Konečně odezněly chřipky a povolily se návštěvy. Hodně klientům už bylo smutno po jejích blízkých, a tak z toho měli obrovskou radost.

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních