+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V měsíci únoru opět mrzlo, ale už to nebylo tak silné jak v lednu. Koncem měsíce se rozpustil sníh a na nádvoří, před pokojem paní Gajdošové a paní Čundové vykoukly první sněženky. Jaro se konečně blíží. Oddělení jsme si vyzdobily obrázky s plesovou tématikou a vyrobily jsme si kytky. Ty jsme si zavěsily na světelnou síť v jídelně. Čtením Káji Maříka prožíváme jeho dobrodružství spolu se Zdeňou a Lávíčkem. Hodně se u toho nasmějeme. Konečně odezněly chřipky a povolily se návštěvy. Hodně klientům už bylo smutno po jejích blízkých, a tak z toho měli obrovskou radost.

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.