+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Než jsme se nadály, přehoupnul se nejkratší měsíc v roce. V únoru jsme si krátily dlouhé chvilky čtením našeho oblíbeného Káji Maříka. Konečně se nám podařilo dočíst poslední sedmý díl. Klientky si povzdechly, že jim bude po jeho příbězích smutno, ovšem ihned do příštího dne se dohodly, co budeme číst dál. Vybraly si svoji oblíbenou autorku Vlastu Javořickou. Také jsme si provětraly hlavičky tréninkem paměti. Aby nám nezahálely ruce a popohnaly jsme jaro k nám, pustily jsme se do vykreslování květinových motivů. Klientkám se jejich práce velice povedla a byly s ní spokojené. Už se společně těšíme, co nám březen nadělí a jestli se brzo dočkáme milovaného jara.

Ivana Dvořáková, Dis. – I.B oddělení

 

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.