+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Než jsme se nadály, přehoupnul se nejkratší měsíc v roce. V únoru jsme si krátily dlouhé chvilky čtením našeho oblíbeného Káji Maříka. Konečně se nám podařilo dočíst poslední sedmý díl. Klientky si povzdechly, že jim bude po jeho příbězích smutno, ovšem ihned do příštího dne se dohodly, co budeme číst dál. Vybraly si svoji oblíbenou autorku Vlastu Javořickou. Také jsme si provětraly hlavičky tréninkem paměti. Aby nám nezahálely ruce a popohnaly jsme jaro k nám, pustily jsme se do vykreslování květinových motivů. Klientkám se jejich práce velice povedla a byly s ní spokojené. Už se společně těšíme, co nám březen nadělí a jestli se brzo dočkáme milovaného jara.

Ivana Dvořáková, Dis. – I.B oddělení

 

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních