+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Únor prolétl našim životem rychleji než Rychlonožka z Rychlých šípů. Konečně jsme mohli vítat návštěvy na našich odděleních. A svět se pro některé z nás stal tedy veselejším. Na našem oddělení se neudálo nic neobvyklého. Nadále jsme pokračovali v již nastaveném režimu. Jen teploty trochu klesly na přijatelnou únosnou mez. A tak se naše tělo začalo pomalu chystat na příchod jara.

Přidávám tedy pár rad za měsíc únor:

  1. Nezkoušejte shodit nahromaděný tuk. Sice se blíží sezóna plavek, ale po této sezoně opět budeme potřebovat, aby naše vnitřnosti něco hřálo a svaly to samy nezvládnou.
  2. Novoroční předsevzetí s konečnou platností hoďte do koše. Jakékoli snahy o lepší životní styl, hubnutí a sportování může vést k frustraci. Což vede k zhoršení zdravotního stavu a slabším pracovním výkonům.
  3. Za jakýchkoli situací se snažte vyloudit na své tváři úsměv. Sice úsměv nevyřeší všechny vaše problémy, ale může potěšit a povzbudit lidi pohybující se kolem vaší aury.

Naděžda Krošláková, Dis.- 1.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.