+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Srpen byl oproti jiným chladnější a deštivý, svými teplotními výkyvy připomínal apríl. Přesto jsme se snažili pobývat venku a pozorovat přírodu. Poseděli jsme u zmrzliny, chytali sluneční paprsky při pobytu
na nádvoří. Neúnavně nás navštěvují členové Křesťanských sborů – čtou nám biblické příběhy a zpívají s námi. Trénujeme petank a procvičujeme ruce i mozkové závity u kvízů a doplňovaček, vzpomínáme na texty písniček. Opět nás navštívil pan Škranc s muzikoterapií a pan Karnet s přednáškou. No a uvidíme, jestli nás v září čeká babí léto.

Foto: čtení z Bible

Foto: čtení z Bible

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.