+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Budu se opakovat, ale rozhodně, když napíšu, že srpen byl stejně báječný jako jiné měsíce. Slunce hřálo o sto šest. A tak ti, kteří mohli, veškerý svůj čas soustředili na pobyt v zámecké zahradě. A udělali dobře. Protože nejvíce energie načerpáme v létě, a ne v zimě. A my ostatní jsme na pokojích samozřejmě nezaháleli. Vzpomínali jsme, jak jsme my jako děti řádily o prázdninách. Povídali jsme si o tom, kdo z nás musel pracovat a vypomáhat na poli. Během toho jsme si vyluštili pár křížovek. Překonali jsme několik kvízů. Čas zbyl i na zpěv a na protažení svalů A už se moc těšíme na další měsíc.

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.