+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Srpen je ve znamení končících prázdnin a dovolených. Počasí se vyvedlo, slunce nás neustále opékalo, ale i dopalovalo. Někteří klienti svůj volný čas trávili výhradně na sluníčku s cigaretou a kávou. Teploty stoupaly do výšek, kde se již špatně snášejí. Naštěstí, většina z nás má tuhý kořínek, a nenechali jsme se porazit. Navštívil nás premiér Sobotka, který nám zodpověděl naše dotazy, i se s námi některými vyfotil. Teplo nám zpříjemňovaly děti z příměstského tábora Rodinného centra v Sokolnicích, které plně využívaly našich prostor na dvoře, v parku i v zahradě. Naši Draci reprezentovali Jihomoravský kraj v Moravském poháru v petanku ve Zlíně, kde obsadili krásném 5. místo z 11 družstev. Blahopřejeme.

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.