+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Srpen je ve znamení končících prázdnin a dovolených. Počasí se vyvedlo, slunce nás neustále opékalo, ale i dopalovalo. Někteří klienti svůj volný čas trávili výhradně na sluníčku s cigaretou a kávou. Teploty stoupaly do výšek, kde se již špatně snášejí. Naštěstí, většina z nás má tuhý kořínek, a nenechali jsme se porazit. Navštívil nás premiér Sobotka, který nám zodpověděl naše dotazy, i se s námi některými vyfotil. Teplo nám zpříjemňovaly děti z příměstského tábora Rodinného centra v Sokolnicích, které plně využívaly našich prostor na dvoře, v parku i v zahradě. Naši Draci reprezentovali Jihomoravský kraj v Moravském poháru v petanku ve Zlíně, kde obsadili krásném 5. místo z 11 družstev. Blahopřejeme.

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních