+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Když se řekne srpen tak si každý představí konec prázdnin, žně a dovolenou. Tím posledním, dovolenou, se většina z nás zabývala. Někdo si odpočinul doma na zahradě, někdo v zahraničí a někteří poznávali krásy naší vlasti. Mnohé z nás nám poslaly pozdravy z cest. A aby i naši klienti viděli, jak jsme cestovaly, vyvěsily jsme je na nástěnku. Na oddělení jsme hodně odpočívali, tepla nás velmi zmáhají. Někteří klienti si zaskočí do zahrady zacvičit nebo jen tak posedět ve stínu pod stromy. Navštívil nás, mezi klientkami oblíbený, pan Choura. Některé klientky, když ho vidí, tak se jim rozzáří očka a těší se na rozhovor s ním. V čase dovolených bylo personálu méně, ale tento čas se blíží ke konci. V září budou všichni odpočatí, plní chutě a elánu do další práce, tak se na to těšte!

2c

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.