+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc srpen byl pohodovým prázdninovým měsícem na našem oddělení. Venku bylo teplé počasí a tak jsme raději prožívaly naše dny jen tak v odpočinkovém režimu. Abychom ale úplně nezlenivěly, potěšil nás svojí přítomností náš oblíbený pan Choura. Něco málo jsme si popovídali a pak jsme se vrhly na bystření našich hlaviček. Také jsme si našly chvilku na další pokračování našeho oblíbeného příběhu Káji Maříka. Jednu sobotu nás navštívily dvě sestřičky se svými malými ratolestmi a vrhly jsme se do tvoření z keramiky. Byly to sice drobné výtvory, ale práce na nich nás těšila. Doufáme, že září nám přinese více času na naše oblíbené společné aktivity.
1b

Ivana Dvořáková, Dis
I.B oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních