+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc srpen byl pohodovým prázdninovým měsícem na našem oddělení. Venku bylo teplé počasí a tak jsme raději prožívaly naše dny jen tak v odpočinkovém režimu. Abychom ale úplně nezlenivěly, potěšil nás svojí přítomností náš oblíbený pan Choura. Něco málo jsme si popovídali a pak jsme se vrhly na bystření našich hlaviček. Také jsme si našly chvilku na další pokračování našeho oblíbeného příběhu Káji Maříka. Jednu sobotu nás navštívily dvě sestřičky se svými malými ratolestmi a vrhly jsme se do tvoření z keramiky. Byly to sice drobné výtvory, ale práce na nich nás těšila. Doufáme, že září nám přinese více času na naše oblíbené společné aktivity.
1b

Ivana Dvořáková, Dis
I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.