+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc říjen vystřídal září a podzim o sobě pomalu dává vědět, aby zanedlouho předal žezlo zimním měsícům. Pro nás to znamená, že stále méně vycházíme ven a hřejeme se v teple na oddělení, kde nám společnost dělá náš oblíbený Šlágr. U kávy s něčím sladkým si i a sledujeme život na oddělení. Někteří se zapojili do soutěžního luštění křížovky o ceny, kterého se účastní domovy pro seniory z celé republiky. Přejeme našim, aby vyhráli nějakou pěknou cenu. Pěkná akce se konala v úterý 18.10., kdy jsme se sešli odpoledne v kantýně na „povídání u bečky piva“, které náš domov dostal jako sponzorský dar. Tato akce se opravdu vydařila a našim mužům udělala velikou radost. Copak nám asi přinese listopad?

2c

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.