+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

I v měsíci říjnu se klientky s chutí účastnily různých aktivit, aby si zpříjemnily chvilky svého všedního dne. Začátkem měsíce jsme se opět vypravily na naše oblíbené tanečky do domova v Újezdě u Brna.

Zatancovaly jsme si jak na modernější písně, tak samozřejmě i na klasické písničky. Jedno, ne moc hezké dopoledne, jsme oprášily naši starou oblíbenou společenskou hru „bingo“. S klientkami jsme se shodly na tom, že je ta hra baví, a že je načase ji hrát častěji. Jedno dopoledne jsme si taky promítaly film na přání. Tentokrát jsme vylosovaly starý, známý a moc veselý film „Přednosta stanice“ s ještě oblíbenějším Vlastou Burianem. No, a na závěr nemohu opomenout to, že jsme pokračovaly ve čtení našeho starého známého Káji Maříka. Už se společně těšíme, co nám říjen nadělí.

1b

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních