+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Podzim zaútočil v plné své kráse. Stromy změnily fazonku. Zelenou vystřídala oranžová s červenou a hnědou. I na oddělení se změnila výzdoba z letní na podzimní. Což nemají na starost kouzelní skřítci, ale naše Leonka, která by se mohla živit i jako výtvarnice, kdyby nebyla naší obětavou a laskavou sestřičkou. S přicházejícím chladem jsme omezili vycházky do parku a více pobýváme na oddělení. Těšíme se na pondělí Biblické příběhy a páteční Zpívánky. Snad největší říjnovou událostí byly volby do krajského zastupitelstva, které se konaly i v našem domově. A tak jako všude, i my aktivizujeme hlavně v běžných denních činnostech.

Naděžda Krošláková, Dis.
I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.