+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Po první adventní neděli jsme ozdobili vánoční stromeček a kolegyně z našeho oddělení výzdobou vykouzlily krásnou vánoční pohádku. S děvčaty jsme pekly už v listopadu a v prosinci jsme si o adventu a Vánocích hodně společně po- vídali. Krásnou předvánoční atmosféru nám letos vykouzlila i příroda a poslala na chvíli i běloučký sníh. Klienti měli možnost si na něj sáhnout, udělat si v dlaních malou kuličku a byli i tací, kteří se nebáli tu krásu ochutnat a přenést se tak na
chvilku do dětských let.

Domovem proběhl Mikuláš, čert i anděl. Počet klientů naštěstí zůstal stejný, nikoho si letos nevzali.

S děvčaty na oddělení jsme daly do vázy Barborky a ty k naší velké radosti vykvetly.

A na konci roku samozřejmě nesměl chybět punč, který dodal Vánocům tu správnou příchuť.

Nejkouzelnější a nejtajuplnější měsíc v roce už je bohužel za námi, ale s nadějí a optimismem čekáme, co nám další nový rok přinese.

Naděžda Krošláková, DiS. – oddělení I.A

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.