+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc prosinec je posledním v roce, a proto jsme si ho užívali naplno. Navštívil nás Mikuláš, čert a anděl. Všem rozdal balíčky plné sladkostí a všichni byli tak hodní, že si čert nikoho neodnesl. Našli se i výjimky, které nám zarecitovaly krátkou básničku. Po Mikuláši jsme si oddělení vyzdobili do vánoční atmosféry. Pouštíme si koledy a těšíme se na Ježíška. Navštívily nás děti ze ZŠ Dambořice, které k nám jezdí každý rok a vždy nám pěkně zazpívají. Zúčastnili jsme se vánočního koncertu v jídelně, který byl moc pěkný. Pan Choura si s námi zavzpomínal na staré časy našeho mládí a popřál nám hodně zdraví do nového roku. Tímto končím psaní v letošním roce.

Přeji Vám všem čtenářům Zámeckého časopisu za oddělení II.C krásné a klidné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku a nashle v příštím roce 2017.

Iva Hermanová, II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.