+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc prosinec je posledním v roce, a proto jsme si ho užívali naplno. Navštívil nás Mikuláš, čert a anděl. Všem rozdal balíčky plné sladkostí a všichni byli tak hodní, že si čert nikoho neodnesl. Našli se i výjimky, které nám zarecitovaly krátkou básničku. Po Mikuláši jsme si oddělení vyzdobili do vánoční atmosféry. Pouštíme si koledy a těšíme se na Ježíška. Navštívily nás děti ze ZŠ Dambořice, které k nám jezdí každý rok a vždy nám pěkně zazpívají. Zúčastnili jsme se vánočního koncertu v jídelně, který byl moc pěkný. Pan Choura si s námi zavzpomínal na staré časy našeho mládí a popřál nám hodně zdraví do nového roku. Tímto končím psaní v letošním roce.

Přeji Vám všem čtenářům Zámeckého časopisu za oddělení II.C krásné a klidné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku a nashle v příštím roce 2017.

Iva Hermanová, II.C oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních