+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Je leden, sedím u počítače a přemýšlím, jak shrnu měsíc prosinec. Tak bych vás nejprve ráda všechny přivítala v novém roce. Jsem moc ráda, že se nikdo z nás nezadusil kostí. A měli bychom poklepat na dřevo, že i náš žlučník to zvládl. Nabraná kila vem čert. Na prvním patře se nedělo nic neobvyklého. Při koledách a s kávou jsme ozdobili stromek. Při reminiscenčním sezení jsme vzpomínali, jak jsme trávili Vánoce jako děti i jako rodiče. Povídali jsme si jaký cukroví jsme pekli, kdo v rodině zdobil stromek, co jsme dávali do bramborového salátu…..Taky jsme samozřejmě i pekli perníčky. Jen nevím, kde jsme udělali chybu. Protože i 3 týdny po upečení ne a ne změknout. Nevadí….příští rok to zkusíme znova.

Za celé první patro vám přeji šťastný a úspěšný nový rok

Naděžda Krošláková, Dis.

I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.