+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Je leden, sedím u počítače a přemýšlím, jak shrnu měsíc prosinec. Tak bych vás nejprve ráda všechny přivítala v novém roce. Jsem moc ráda, že se nikdo z nás nezadusil kostí. A měli bychom poklepat na dřevo, že i náš žlučník to zvládl. Nabraná kila vem čert. Na prvním patře se nedělo nic neobvyklého. Při koledách a s kávou jsme ozdobili stromek. Při reminiscenčním sezení jsme vzpomínali, jak jsme trávili Vánoce jako děti i jako rodiče. Povídali jsme si jaký cukroví jsme pekli, kdo v rodině zdobil stromek, co jsme dávali do bramborového salátu…..Taky jsme samozřejmě i pekli perníčky. Jen nevím, kde jsme udělali chybu. Protože i 3 týdny po upečení ne a ne změknout. Nevadí….příští rok to zkusíme znova.

Za celé první patro vám přeji šťastný a úspěšný nový rok

Naděžda Krošláková, Dis.

I.A oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních