+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V první středu v listopadu jsme se duchovně občerstvili při mši svaté v kapli. Účastnili jsme se soutěže Chrlický slavík. Za domov jsme vyslaly naše nejlepší zpěvačky Aničku Žbánkovou, Aničku Horychovou, Marii Hrbkovou a mužskou část representoval pan Šrámek. Umístili jsme se na krásném třetím místě v kategorii skupin. Jedno dopoledne jsme si zpříjemnili úžasným posezením u cimbálu, na který nám přišel zahrát pan Richard Janoušek s dcerou, a přidal se k němu náš pan ekonom Sedláček s basou. Bylo to moc hezké vystoupení, při kterém jsme si od plic zazpívali i kapku vína ochutnali. V pondělí 19.listopadu jsme uspořádali již 4. ročník Seniorské olympiády, ve které se utkaly smíšená družstva klientů domova se seniory ze Sokolnic ve vědomostních a sportovních úkolech. Byla to velká zábava pro všechny. Hudbou nás provázel pan Sekanina.

Také za námi přijel znedaleka malý koník Emil, kterého jsme si mohli pohladit, vyčesat, i hřívu hezky nazdobit. Byla to velmi příjemná návštěva, která potěšila nejen naše klienty ale i personál. Však, kdy vám naposledy chodil kůň po pokoji 😊?

Pravidelně nás navštívil pejsek Tim a králíček Honzík. Ty jsou u nás vždy srdečně vítáni a moc se na ně těšíme.

Ivana Dvořáková, DiS
aktivizační pracovnice

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.