+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Tak jsme rovnýma nohama vstoupily s optimismem do nového roku 2018. Věříme, že bude o chlup lepší než ten minulý a prožijeme spoustu krásných chvilek pohromadě. V lednu nás navštívili tři králové a vynšovali nám do nového roku zdraví a štěstí ☺.

Také se podařilo znovu obnovit zooterapii a navštívila nás slečna s malým králíčkem a pejskem. Všechny dámy z našeho oddělení byly nadšeny a mazlení s drobotinou velmi užívaly. Už se společně těšíme na další návštěvu. I nadále pokračujeme ve společném čtení Vlasty Javořické. A už se všechny moc těšíme až přijde konečně jaro.

Ivana Dvořáková, Dis. – I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.