+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Vánoce utekly jako voda a je tu leden. Tento měsíc se ukázal v plné síle. Zamrzlo až na minus 17 stupňů a po několika letech i napadl sníh. Ten vydržel celý měsíc. V pátek 6.1. nás navštívili Tři králové Kašpar, Melichar a Baltazar.

Zazpívali nám a popřáli hodně zdraví a štěstí do Nového roku. V rámci aktivit jsme si zahrály Člověče, nezlob se. Byl to úporný souboj o umístění. Zkusily jsme i pexeso, to nám moc nešlo, budeme více trénovat. Vybarvovaly jsme si i mandaly, většina byla krásně vykreslená, jen budeme muset pořídit lepší pastelky, tyto nám málo barví.

Iva Hermanová
II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.