+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Leden byl velmi chladný. Sníh se na polích a v ulicích měst držel „jako klíště“. Z této bílé nadílky a mrazivých teplot měly radost snad jen děti. Z okna domova, či na lyžích byl pohled na zasněženou krajinu úchvatný. S mrazivým počasím přišla i chřipková epidemie. Víc jak měsíc byl u nás vyhlášen zákaz návštěv. Takže pro některé to byl velmi smutný měsíc. Kdo si cestičku ke své mamince, tatínkovi, babičce, dědovi chce najít, ten si jí najde i přes zákaz návštěv. A to pomocí telefonu, pohledu, či nechaným balíčkem na vrátnici.

Aktivizace tekla po oddělení plným proudem. Děvčata z řad PSS drtila klienty v Člověče, nezlob se. Pánové hráli kuželky. Luštili jsme křížovky. Toulali se po starém Brně pomocí historických fotek. Ohlédnutí za lednem 4 Trénovali jsme paměť, pomocí mozkových závitů jsme řešili zapeklité kvízy.

Naděžda Krošláková, Dis.
I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.