+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Také měsíc květen nám přinesl oblíbené aktivity. Začátkem měsíce nás navštívila naše oblíbená dobrovolnice paní farářka, která každé
klientce nabízí možnost si popovídat. V průběhu měsíce jsme se opět bavily s klientkami u stolních her, výtvarných činností a čtením povídek. Rovněž mezi nás zavítal pan Škranc se svou kytarovou muzikoterapií a pan dr. Karnet s přednáškou na téma „předměty, které jsme znávali“. Klientky tak zavzpomínali společně třeba na hračky, které kupovaly jako maminky svým dětem, potraviny, které kupovávaly, věci, které používaly v kuchyni.

Bloňďáci zpívají na pokoji

Bloňďáci zpívají na pokoji

Snad největší radost nám udělali naši milí Bloňďáci z Otnic, kteří přijeli popřát našim ženám ke Dni matek. Jejich syté hlasy a veselý zpěv se nesly celým domovem. Zazpívali na každém pokoji i na chodbách k velké radosti i překvapení svých nadšených posluchaček.

 klientky při poslechu písniček

klientky při poslechu písniček

Pavlína Krbílková, DiS. – I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.