+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Doufám, že jste měsíc lásky řádně zamilovaně vrkali, tokali a cvrlikali. My na to pro samou práci neměli čas Samozřejmě pracujeme pozvolna pomalu, abychom se moc nenadřeli. Musíme mít sílu i na plkání, drbání a lehký zevlování. Když je pěkně chodíme se procházet do terapeutické zahrady, nebo si jdeme obejít park. Není ani špatné si sednout na lavičku a jen tak poslouchat zpěv ptáků. Ke Dni matek nám přišli zazpívat skvělí Bloňďáci. V květnu jsme taky s děvčaty navštívily DpS Nopova, kde nám aktivizační nachystaly krásný program, výborné občerstvení a protáhly nás jejich domovem.

 

muži zpívají klientům na oddělení

muži zpívají klientům na oddělení

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.