+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc květen nám přál hezkým počasím, tak jsme chodily s klientkami do naší zahrady. Četli jsme si tam knihu na pokračování nebo trénovaly naši paměť. V půli měsíce jsme se vydali s klienty na výlet do hodonínské zoologické zahrady, kde jsme strávili velice příjemné dopoledne. Dvakrát nás v květnu navštívily holky se zvířecími mazlíčky. Tato návštěva se pokaždé setká s velkým nadšením od našich klientek. Také jsme věnovali tento měsíc pozornost našim chuťovým buňkám a nechaly jsme si ugrilovat naše oblíbená kuřata. Byla fakt výborná😊. Už se zase těšíme, co nám červen nadělí .

Ivana Dvořáková, DiS. – I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.