+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Květen se ve všech směrech vyvedl. Počasí nám přálo, takže jsme se ze sněhově bílé zbarvili na pěkný bronz. Navíc byl celý měsíc plný akcí. A to my máme moc rádi. Proto se nás držela i dobrá nálada. Na 1.A oddělení jsme se hned z kraje měsíce vrhli na bramboráky. Samochvála sice smrdí, ale já s ní šetřit rozhodně nebudu. Protože naše bramboráky to je prostě gurmánský zážitek ☺ Několikrát jsme se také sešli na nádvoří s klienty z jiného oddělení. Což bylo vždy velice příjemné. Taky nesmím zapomenout zmínit výlet do zoo v Hodoníně, kde se nám moc líbilo. Zároveň doporučuji těm, kteří tam ještě nebyli, aby se tam určitě ještě letos vypravili. V květnu přijelo na přátelské utkání v petanque družstvo z domova v Újezdě. A v přátelském duchu bylo i poraženo. Na závěr bych ráda zmínila naše dýchánky v místním pivovaře. Jedním slovem – paráda! Přeji všem i nadále slunečné dny, pohodu na pracovišti a pěkné dovolené.

Naděžda Krošláková, DiS.-I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.