+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Hned na začátku nejkrásnějšího měsíce v roce nás přišly potěšit svým divadelním vystoupením studentky střední pedagogické školy v Brně. Připravily si pro nás dvě pohádky „ Princeznu ze mlejna“ a „Ledové království“. Obě pohádky byly velice krásně a humorně zpracované.

Měsíc květen není pouze měsícem lásky, ale i měsícem, kdy všechny maminky slaví svůj svátek. Jelikož většina našich klientek jsou nejenom babičky, ale hlavně maminky, přišly jim k tomuto svátku zazpívat i přednést básničky děti z místní sokolnické mateřské školy. Vystoupení bylo velice milé a všechny dámy byly velice potěšeny. Co se týče našich aktivit, trávily jsme s klientkami spoustu času v zámecké zahradě. Tyto sedánky venku jsme si zpestřily drobnou sportovní olympiádou, tréninkem paměti nebo čtením z knihy od Vlasty Javořické. Už se těšíme, co nám červen nadělí.

Ivana Dvořáková, Dis. – I.B oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních