+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Studený máj, v stodole ráj, se asi letos nepotvrdí. Ze začátku měsíce bylo sice chladno, ale konec se ukázal velmi teplý a beze srážek. V tomto měsíci se toho pro nás hodně událo. Navštívil nás politik Tomio Okamura a seznámil nás se svým volebním programem a svou představou naší republiky. Na konci jeho mítinku byla i volná debata, do které se zapojili někteří klienti. Druhý den došlo k slavnostnímu otevření zrenovovaných pokojů na nádvoří. Sešla se spouta lidí z krajského úřadu, byl zde i sokolnický a újezdský starosta. Ke zpříjemnění nálady nám přišly zazpívat děti z místní mateřské školy a popřály našim klientkám opožděně ke dni matek. Děti prošly i oddělením a každé klientce popřály a zazpívaly.

2c

V tomto měsíci oslavila naše klientka paní Anna Krejčí krásné 85. narozeniny. Přišel jí popřát i pan starosta a matrikářka a přinesli jí krásnou kytku.

Iva Hermanová
aktivizační pracovnice II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.