+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Jaro na sebe nenechalo dlouho čekat. A přišlo v plné síle. To nás opravdu potěšilo. Konečně můžeme vyrážet na procházky a kochat se kvetoucí přírodou. A tak protahujeme údy na procházkách, sedáváme na lavičky, chytáme bronz a jen tak plkáme. Kromě procházek se ale taky věnujeme cvičení, zpěvu, křížovkám, kvízům. Vzpomínáme na časy, když jsme byli mladí. „Pusou“ sázíme zeleninu a kytky. Jen tak si povídáme….V dubnu samozřejmě dolétly čarodějnice. Holky čarodějnický přišly i s harmonikářem. A tak se zpívalo a tančilo. A opět to byl povedený den.

senioři při aktivizaci

senioři při aktivizaci

senioři při aktivizaci

senioři při aktivizaci

 

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.