+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Tentokrát se duben poctivě držel své pranostiky: Duben ještě tam budem… a přichystal nám chladné počasí. Když na nás vykouklo zlehka sluníčko, vyrazily jsme s klientkami do naší krásné zámecké zahrady, kde jsme obdivovaly rozkvetlé lány pampelišek a přičichávaly jsme k nádherně vonícím šeříkům. Když nám počasí nepřálo, tak jsme si četly z naší oblíbené knihy od Vlasty Javořické. Letos Velikonoce přišly ke konci dubna, a tak jsme měli možnost dát si zelené pivo na Zelený čtvrtek v Panském pivovaru, který sousedí se zámkem. Klientům a klientkám, kteří se nemohli s námi příjemného posezení zúčastnit, jsme pivečko donesli až k lůžku😊.

Všechny už se nemůžeme dočkat, až přijdou příjemně teplé dny….
Ivana Dvořáková, DiS. – I.B oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních