+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Duben byl nad očekávání teplý. S klienty jsme vyšli do parku nasávat čerstvou jarní vůni. Vůbec neplatilo – (Březen, za kamna vlezem,) duben, ještě tam budem. Všechno rozkvetlo skoro naráz a teplo bylo jako v létě, navíc bez deště. Začátkem měsíce jsme oslavili Velikonoce a byla odsloužena i mše svatá pro klienty. Do terapeutické zahrady jsme z keramické hlíny vytvarovali jmenovky k bylinkám a rostlinkám. Konec dubna patřil tradičně čarodějnicím. Přiletěly v hojném počtu, prohnaly se zámkem a klienti si zazpívali a zatančili. K tomu nám zahráli a zazpívali Blonďáci z Otnic.

Helena Procházková- II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.