+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Celý duben nás provázelo nádherné slunečné počasí, a tak jsme začaly s klientkami chodit do naší překrásné zahrady. Pobyt v ní jsme si zpříjemňovali procvičováním těla i mysli. Také jsme tam pokračovaly ve čtení naší oblíbené Vlasty Javořické. Prostě není nad chvilky strávené v naší překrásné zámecké zahradě .V dubnu naše šikovné klientky paní Žbánková, Šikutová a Drimlová úspěšně ukončily Universitu 3.věku. Byly jim slavnostně předány diplomy s hlavičkou brněnské Masarykovy university. Věřím, že si tuto slavnostní chvíli všichni absolventi i z jiných oddělení náramně užívali.

Ivana Dvořáková, Dis. – I.B oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních