+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Zatímco venkovní teploty stoupají, naše pracovní nasazení klesá. Nehorázná vedra totiž mění náš temperament. A tak bojujeme s letní leností. A to celkem úspěšně. Rádi zpíváme. Zpěv nám nejen pozvedne náladu, ale je to i skvělá dechová gymnastika Nejraději zpívají děvčata na Stodole. V čele s paní Hrbkovou.

Na prvním oddělení nejraději čteme. Pánové se stali posluchači Hochů od Bobří řeky. A dámy se červenají u červené knihovny. Čtení a zpěv není naše jediná činnost. Chodíme na procházky, luštíme křížovky, trápíme se u tréninku jemné motoriky, řešíme zapeklité kvízy.

sokolnické seniorky při zpívání s klientkami

sokolnické seniorky při zpívání s klientkami

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.