+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V měsíci červnu jsme se s našimi klientkami vydali opět na sedánek do pivovaru. Některé si pochutnaly na pivečku a některé na kávičce a medovníku. Počasí nám přálo, tak jsme si užily příjemné odpoledne.

První středu v měsíci jsme jako obvykle prožily v duchovní atmosféře. S naším panem farářem Langerem jsme se domluvili na možnosti uspořádat mši svatou pod širým nebem. Počasí nám přálo, a tak jsme tento obřad uspořádali v naší překrásné zámecké zahradě. A výsledek stál opravdu zato. Všichni, kdo se obřadu zúčastnili byli naprosto nadšení.

Po delší době nás zase navštívil pan Macháček a uspořádal pro nás velice poučnou přednášku o myslivosti a přírodě. A pravidelně každé druhé pondělí za námi docházejí holky z Újezdu u Brna s pejskem Timem a králíčkem Honzíkem. Už se těšíme, co nám červenec nadělí.

Ivana Dvořáková, DiS
aktivizační pracovnice

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.