+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc červen byl nabitý návštěvami. Poprvé nás na našem oddělení navštívil pan Mgr. Škranc ze společnosti „Klára pomáhá“ se svou muzikoterapií. Navštívil 3 klienty a ti byli velice spokojení, protože měli možnost zkusit si zahrát na neobvyklý hudební nástroj – lyru.

Den poté přijel oblíbený p. Choura, který zavzpomínal a potrénoval paměť s našimi klientkami. V půlce měsíce se na zámku zastavil kandidát na úřad prezidenta Dr. Drahoš a seznámil nás se svou vizí na postu prezidenta (pokud by byl zvolen). Beseda byla velmi zajímavá a klienti se často zapojovali. Na závěr měsíce přijela kobylka Quinny a povozila nás po parku.

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.