+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Měsíc červen byl nabitý návštěvami. Poprvé nás na našem oddělení navštívil pan Mgr. Škranc ze společnosti „Klára pomáhá“ se svou muzikoterapií. Navštívil 3 klienty a ti byli velice spokojení, protože měli možnost zkusit si zahrát na neobvyklý hudební nástroj – lyru.

Den poté přijel oblíbený p. Choura, který zavzpomínal a potrénoval paměť s našimi klientkami. V půlce měsíce se na zámku zastavil kandidát na úřad prezidenta Dr. Drahoš a seznámil nás se svou vizí na postu prezidenta (pokud by byl zvolen). Beseda byla velmi zajímavá a klienti se často zapojovali. Na závěr měsíce přijela kobylka Quinny a povozila nás po parku.

Iva Hermanová- II.C oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních