+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

První prázdninový měsíc byl přímo úžasný. Sluníčko svítilo o sto šest. Energii ze sluníčka, ale budeme čerpat v zimních měsících. Letní prázdniny se neobejdou bez červené knihovny. A proto jsme do našeho nabitého programu zařadili četbu knih od Vlasty Javořické. Vyluštili jsme nesčetně křížovek. U některých jsme se dost zapotili. Ještě že máme k dispozici křížovkářský slovník a wikipedii. Do tréninku mozkových závitů jsme zapojili i kvízy. Někdo rád hádá o samotě, někdo v kolektivu.

Naší dechovou gymnastikou je zpěv. A že zpíváme nahlas a rádi a rozhodně nezpíváme falešně, jak některé osoby rádi tvrdí . Nevynecháváme ani sportovní aktivity. A tak cvičíme bez náčiní, nebo s tyčí, s balonem.

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělen

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.