+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Letní měsíce jsou v plném proudu. Sluníčko krásně hřeje. A grilování se ve vlastím potu se stalo nekonečným příběhem. V domově se zvýšil odbyt deodorantů a fronta u automatu na vodu se zdála býti nekonečná. Na žádném oddělení se ale, co se týče výkonu, nic nezměnilo. Navzájem si během vykonávání svých povinností odlepujeme trička ze zpocených zad. Čímž se prohlubují naše už tak výborné vztahy. A tak děvčata z řad PSS běhají jak včeličky po oddělení, sestřičky ošetřují klienty s úsměvem „holivůdské“ hvězdy, uklízečky tancují po oddělení v rytmu tanga, sociální běhají po oddělení dle hesla E. Zátopka: Když nemůžeš, tak přidej víc. A my aktivizační se královsky bavíme.

seniorky při aktivizaci v terapeutické zahradě

seniorky při aktivizaci v terapeutické zahradě

 

Naděžda Krošláková, DiS.- I.A oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních