+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

První prázdninový měsíc červenec jsme s klientkami převážně trávily v našem překrásném zámeckém parku. Každý den po snídani jsme se nachystaly a spěchaly jsme do zahrady, dokud byl příjemný chládek. Společně jsme procvičovaly naše končetiny, pak jsme nenechaly zahálet naše hlavinky, a nakonec jsme četly veselé příběhy z knihy „Slovácko sa súdí“. A to jsme se opravdu nasmály.

Také jsme se chodily dívat do terapeutické zahrady na naše roztomilé kozenky. Klientky, které se nedostanou do zahrady jsme se snažily alespoň v lůžku osvěžovat a povídat si s nimi. Náročnější aktivity se na pokojích nedaly kvůli velkému horku dělat.

Ivana Dvořáková, DiS. – I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.