+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Sluníčko nám tento měsíc zatopilo. Ještě před měsícem tu pobíhal eidam vedle eidamu a teď je to tu samá hořká čokoláda. Jen se zakousnout ☺. Pro děti a „študáky“ jsou extrémní vedra přínosem. Protože kdo by chtěl prožívat deštivé a studené prázdniny. Já tedy ne. Ven tedy chodíme hlavně dopoledne. Odpoledne jdou ven jen ti největší odvážlivci a kuřáci. A tak si zpíváme, řešíme zapeklité kvízy, vzpomínáme, hrajeme bingo, jen tak plkáme o nesmrtelnosti brouka. V červenci se zde konal turnaj v pétanque. O něm vás budou informovat mé kolegyně. Já jsem se bohužel turnaje nezúčastnila.

Za celé oddělení Vám přeji pěkný zbytek prázdnin.
Naděžda Krošláková, Dis.- 1.A oddělení

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních