+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Letošní způsob léta, jak se zdá, se vydařil. Sluníčko svítí, teploty jsou vysoké a my se snažíme tyto krásné dny bez úhony prožít. ☺ Každý den chvilku po snídani jsme se setkávaly v naší překrásné zámecké zahradě. Procvičovali jsme si naše hlavičky tréninkem paměti a dočetli jsme knihu od Vlasty Javořické „U Dvořáků“ a začaly jsme číst nový příběh od ní s názvem „Šťastná hvězda“. Taky nás navštívilo divadelní sdružení Rego, které nám zahrálo „Vo Honzovi pohádka“. Představení se odehrálo na nádvoří a přišlo se podívat i spousta dětí z okolí. Ten den bylo u nás na zámku pěkně veselo.

Už se těšíme, co nám srpen nadělí.
Ivana Dvořáková, Dis. – I.B oddělení

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.