+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Tak máme za sebou čtvrtku roku. Jsme zase o něco málo starší, rozumnější, vyzrálejší a v neposlední řadě krásnější. Prostě a jednoduše tu všichni zrajeme jako víno. V měsíci březnu jsme hned z kraje oslavily (my ženy samozřejmě) MDŽ. Nachystaly jsme si při té příležitosti jednohubky a při poslechu lidovek a s plnou pusou jsme se vynášely až do nebe. Pocit přesyceného žaludku nás velmi rychle vrátil na zem. To ovšem nevadí, protože i s plným žaludkem jsme královny a bohyně. My bohyně z 1. patra přejeme všem bohyním a královnám z celého zámku jen to nej nej nejlepší k svátku MDŽ. V březnu jsme se aktivizovali o sto šest. Děvčata z řad PSS drtily naše klientky v Člověče, nezlob se. Tělo jsme si protáhli při napínavém souboji v kuželkách. A jen vykouklo sluníčko, vyběhli jsme do zámeckého parku. Asi tak k březnu. Co ještě dodat?? Slunce v duši ☺

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.