+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Ve čtvrtek 27. dubna v odpoledních hodinách se v jídelně domova začaly slétávat rostodivné čarodějnice a ježibaby. Vymóděné byly podle poslední čarodějnické módy. Na tvářích měly pavučiny i s pavouky, bradavice a některé i hrb na zádech, vlasy rozcuchané a šaty se záplatami. Hned se vrhly do tance a k sobě na pomyslný parket přizvaly i naše klienty. Za chvilku už tancovalo několik párů v rytmu veselých písniček.

Na stolech bylo přichystáno drobné slané občerstvení, které dopoledne připravily sestřičky s klienty na odděleních. Na náš rej jsme pozvali také sokolnické seniorky, které sice zapomněli převlek, ale svým temperamentem a chutí do zpěvu mezi nás dokonale zapadly.

                                                                                 Mgr. Eva Stiborová

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.