+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

Ve čtvrtek 27. dubna v odpoledních hodinách se v jídelně domova začaly slétávat rostodivné čarodějnice a ježibaby. Vymóděné byly podle poslední čarodějnické módy. Na tvářích měly pavučiny i s pavouky, bradavice a některé i hrb na zádech, vlasy rozcuchané a šaty se záplatami. Hned se vrhly do tance a k sobě na pomyslný parket přizvaly i naše klienty. Za chvilku už tancovalo několik párů v rytmu veselých písniček.

Na stolech bylo přichystáno drobné slané občerstvení, které dopoledne připravily sestřičky s klienty na odděleních. Na náš rej jsme pozvali také sokolnické seniorky, které sice zapomněli převlek, ale svým temperamentem a chutí do zpěvu mezi nás dokonale zapadly.

                                                                                 Mgr. Eva Stiborová

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních