+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V pátek 11.8.2017 se v odpoledních hodinách v našem domově uskutečnila beseda s předsedou vlády České republiky panem Mgr. Bohuslavem Sobotkou. Nebyla to jeho první návštěva mezi našimi seniory, tentokrát ale poprvé přijel jako pan premiér.
Beseda byla živá zejména proto, že pan premiér pochází z nedaleké vesnice, a tak si ho několik našich seniorů pamatovalo ještě jako malého chlapce. Věděli, kam chodil do školy i kam jezdíval na prázdniny, společně zavzpomínali i na jeho babičku. Řeč byla také o důchodech a o mzdách pracovníků v sociálních službách. Svou návštěvu ukončil pan premiér prohlídkou terapeutické zahrady a zápisem do kroniky domova.

Oznámení

MZ ČR je doporučeno v souvislosti s podzimní vlnou respiračních nákaz zavést pro zaměstnance a
návštěvy používání adekvátní ochrany dýchacích cest (respirátor minimální filtrační účinnosti 94 %,
filtrační třída ochrany min. FFP 2 dle ČSN EN149:2001 a dodatků) při péči o pacienty/klienty.

Vážení návštěvníci,
Vzhledem k nárustu respiračních onemocnění, používejte, prosím, po celou dobu pobytu v našem zařízení ochranu úst a nosu a desinfekci rukou. Pokud pociťujete některý z příznaků (rýma, kašel, teplota apod.), zvažte vhodnost pobytu u svého blízkého a raději návštěvu odložte na později.

Děkujeme, že chráníte naše klienty i ošetřující personál. Pokud nemáte svoje, roušky a respirátory jsou k dispozici na vrátnici a všech odděleních