+420 544 423 151 info@domovsokolnice.cz

V pátek 11.8.2017 se v odpoledních hodinách v našem domově uskutečnila beseda s předsedou vlády České republiky panem Mgr. Bohuslavem Sobotkou. Nebyla to jeho první návštěva mezi našimi seniory, tentokrát ale poprvé přijel jako pan premiér.
Beseda byla živá zejména proto, že pan premiér pochází z nedaleké vesnice, a tak si ho několik našich seniorů pamatovalo ještě jako malého chlapce. Věděli, kam chodil do školy i kam jezdíval na prázdniny, společně zavzpomínali i na jeho babičku. Řeč byla také o důchodech a o mzdách pracovníků v sociálních službách. Svou návštěvu ukončil pan premiér prohlídkou terapeutické zahrady a zápisem do kroniky domova.

Oznámení

Z důvodu adaptace nových klientů domova jsme byli nuceni uzavřít branky před hlavní zámeckou budovou. Po dobu platnosti tohoto opatření bude vstup do areálu možný hlavními vjezdovými bránami od pivovaru, případně vstupní bránou z ulice Za sýpkou.

Vždy je nutné zvonkem u brány kontaktovat vrátnici, která se nachází v objektu Bílý dům, nebo kontaktovat vrátného telefonicky. Kontakt je uveden na obou branách. Jedná se o dočasné opatření, o jehož ukončení budeme informovat.